2000 yılında kurulan firmamız başta Hp, Canon, Epson, Brother, Samsung, Xerox, Oki, Lexmark yazıcı markaları olmak üzere birçok yazıcı markasına daha servis vermektedir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve 20 yılı aşkın tecrübemiz ile İstanbul Anadolu Yakası’nın sayılı yazıcı servisi firmalarından biriyiz. 
Öncelikle ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz ardından sizi bilgilendirerek yazıcılarınızı tamir ediyoruz. Toner ve kartuşlarınızdan maksimum verimi alabilmeniz için makinalarla profesyonel dolum yapıyoruz.Orijinal ya da yüksek kalite muadil toner ve kartuş ihtiyacınızı karşılıyoruz.Bakımı yapılmış, uzun ömürlü ikinci el yazıcılar temin ederek tasarruf etmenizi sağlıyoruz.Yazıcılarınıza yazılım atarak kartuş ve tonerlerinizi hata almadan uzun süre kullanabilmenizi sağlıyoruz.Satın aldıktan sonra uzun yıllar problem yaşamadan kullanabileciğiniz yazıcılar hakkında sizi bilgilendiriyoruz. 
 
 
Her markaya uyumlu toptan ithal muadil toner ihtiyaçlarınız için lütfen telefon numaralarımızdan iletişime geçiniz. 
 
"Pendik toner kartuş dolumu, yazıcı tamiri, orijinal ve muadil sarf malzemeleri, ikinci el yazıcı satışı ve resetleme servisiyle hizmetinizdeyiz."

Bilişim Bilgisayar
Telefon : 0216 491 87 07
Whatsapp : 0534 860 37 54
E-mail : info@bilisimbil.com
Adres : Batı mah. Ihlamur sk. Çadırcı İş Merkezi Pendik / İstanbul

İstanbul Pendik Yazıcı Servisi
İstanbul Kaynarca Yazıcı Servisi
İstanbul Kartal Yazıcı Servisi
İstanbul Tuzla Yazıcı Servisi
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.