Yazar kasadan çok daha fazlası. Onaylı yeni nesil ÖKC, satış ve ödeme sistemi terminali.

Vera Delta, Yazar Kasa fişi ve Banka POS sliplerini hibrit yapı üzerinden yazdırabilen, mali ve banka verilerini eşleştirebilen EFT POS özelliği olan ilk Yeni Nesil Yazar Kasadır.

Vera Delta ergonomik ve üstün tasarımı ile seyyar EFT POS kullanan otopark, restoran gibi işletmeler başta olmak üzere her türlü sektör ve işletmede kullanılabilir.

EFT POS özellikli Vera Delta, Visa ve MasterCard bankacılık onaylarının yanısıra taşınabilir özelliği ile ilk EFT POS Özellikli Mobil Yeni Nesil Yazar Kasadır.

Yüksek performansı, sınırsız kullanım alanı ile masaüstü yazar kasa ve EFT POS cihazlarının ayrı ayrı sağladığı işlevleri Vera Delta tek bir cihazda hibrit bir mimaride sunuyor.

Vera Delta, nakit ödemenin yanısıra bankacılık EMV chip&pin sistemi ile temaslı kredi/banka kartı uygulamalarını eksiksiz destekler.

Vera Delta, temassız kart okuyucusu ile temassız kartları ve NFC teknolojisini destekler.

Vera Delta, yazar kasa fişi ve banka POS sliplerini tek cihaz üzerinden yazdırabilen ve takibini sağlayan teknoloji, maliye banka verilerini eşleştirebilen mimarisi ile ölçülebilir, güvenilir ve denetlenebilir bir otokontrol sistemi sunuyor.

Türk Mühendisleri tarafından tasarlanan , geliştirilen ve AR-GE’si yapılan cihaz, yurt dışına bağımlı olmadan yeni bir dönemi başlatıyor.

Her türlü işletmenin EFT POS özellikli yazar kasa ile alışveriş alışkanlığını benimsemesine öncülük ederken, kullanılan çok sayıda EFT POS cihazlarının tek bir terminal üzerinde birleşmesi özelliği ile işletmelerdeki POS fazlalığını da ortadan kaldırıyor.
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.