İstanbul Pendik'te 23 yıllık tecrübesiyle sektörde öncü bir firma olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Her marka laptop, notebook ve ultrabook'ları tamir etme konusunda uzman ekibimizle size en hızlı ve kaliteli çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, her türlü yedek parçaya sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz. MacBook, Dell, HP, Lenovo gibi popüler markaların yanı sıra diğer tüm markalar için de tamir hizmeti veriyoruz. Güvenli, hızlı ve kaliteli bir teknik servis hizmeti almak isteyen herkesi bekliyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz veya internet sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz.

Notebooklar, kullanım sıklığı ve yapılan işlemlerin yoğunluğu nedeniyle zamanla sorunlar oluşabilir. Notebookta sıkça karşılaşılan sorunlar arasında pil ömrünün azalması, ekran bozuklukları, sıcaklık problemleri, ses sorunları, güç sorunları ve depolama alanı sorunları bulunabilir. Ancak profesyonel bir bilgisayar teknik servisi olarak, her türlü notebook sorununa mükemmel çözümler sunmaktayız.
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.