İstanbul Pendik'te 23 yıllık deneyimimizle, Apple servisi olarak müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti sunuyoruz. Apple ürünlerinizde meydana gelen sorunlar veya değişim talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm Apple ürünleri için teknik servis hizmeti vermekteyiz ve ürünlerinizin sorunlarını yılların deneyimiyle hemen çözmekteyiz. İletişim bilgilerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tamir ve değişimini yapabileceğimiz Apple ürünleri arasında; iMac, iMac Pro, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac Pro, Mac Mini, iPad Pro, iPad ve iPad Mini bulunmaktadır. Apple ürünlerinde meydana gelebilecek bazı sorunlar arasında; ekran bozukluğu, batarya/pil sorunları, şarj soketi arızaları, mikrofon ve hoparlör arızaları, home button arızaları, açma/kapama ve ses düğmesi arızaları, arka kamera ve ön kamera arızaları, kasa değişimi, wifi/bağlantı arızaları, ışık sensörü arızaları, titreşim arızaları, ekranın kırılması/çatlaması, bilgisayarın açılmama, resetleme, donma, ekranda leke, ölü piksel, LCD invertör, LCD florasan, şarj girişi arızaları, adaptör arızaları, sıvı teması, işletim sistemi driver sorunları, USB portlarının bozulması, işletim sisteminin çökmesi/bozulması, yavaş çalışma, mavi ekran hatası, bios ve eprom çipi arızaları, power arızaları, laptop ısınma sorunları, ses sorunları gibi sorunlar yer almaktadır.

Apple Macbook teknik servisimizin hizmetleri arasında; Macbook ekran tamiri/değişimi, anakart onarımı, batarya değişimi, klavye tamiri/değişimi, fan değişimi/tamiri, menteşe değişimi/tamiri Pendik Bilişim Bilgisayar tarafından onarılmaktadır.
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.