Pendik Bilişim Bilgisayar Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti vermek amacı ile 2000 yılında Pendik te kurulmuştur.Kısa zaman içerisinde perakende ve toptan satış alanında en iyi fiyat ve servis garantisiyle aranılan bir marka haline gelmiştir.

Toptan ve perakende satış, bayi ağı, güvenlik sistemleri, network ağ hizmetleri, yazılım hizmetleri ve toner dolum merkezi dahil olmak üzere teknoloji alanında sınırsız hizmet vermektedir.

Bölgemiz ve dışındaki artan teknoloji ihtiyaçları en uygun garantisini sunarken satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri portföyünün memnuniyeti esas alınır.Her geçen gün eğitimli personel sayısını artırmakta ve gelişen teknolojiyi daha hızlı yakalamak amacıyla bir çok eğitim programına dahil olduk.

Son yıllarda artan talepleri daha iyi değerlendirmek ve kalite kontrol aşamalarını eksiksiz olarak ayıt altına almak amacıyla Bilişim Club Card ı hayata geçirmiştir.Fırmamız ayrıca özel indirimler ve daha bir çok yenilikleri her geçen gün kart sahiplerine sunmaktadır.

Teknolojinin hızla ilerlediği bu dönemde teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalışmak dileğiyle...
Bu site ankaplus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.